Max Factor Kohl

ден280.00

Меки моливчиња за очи.

– Мека формула во интензивни бои

– Достапни во 10 нијанси

Clear
SKU: N/A Category:

Description

Меки моливчиња за очи.

– Мека формула во интензивни бои

– Достапни во 10 нијанси

Молив за очи со мека структура за едноставно нанесување и цртање на прецизни линии. Достапен е во повеќе нијанси.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Max Factor Kohl”

Your email address will not be published. Required fields are marked *